تعمیر دسته PS5

نمایندگی تعمیرات دسته Ps5

تعمیر دسته Ps5 (پلی استیشن 5): دسته ps5 که جدید است «دوال سنس» (DualSense) نام دارد. علاوه بر تغییرات ظاهری، در داخل هم با تغییراتی همراه بوده است. سیستم بازخورد لمسی که پیش از این معرفی شده بود.که در دسته ps5 به کار گرفته شده است. و جایگزین فناوری رامبل قدیمی در کنترلرهای قبلی شده است.

کلیدهای ماشه‌ای یا تریگر (L2 و R2) هم به صورت “تطبیقی” طراحی شده‌اند. و میزان مقاومت آن‌ها در برابر فشار، در بازی‌های مختلف و بخش‌های متفاوت گیم‌پلی،‌ تغییر خواهد کرد. همچنین برای اولین بار در دسته‌های بازی سونی شاهد تعبیه میکروفون داخلی و البته درگاه USB-C هستیم.

در طراحی و انتخاب رنگ بدنه از هدست واقعیت مجازی سونی الهام گرفته است. و بیشتر شدن انحنای لبه‌ها در کنار تغییر شکل چهار کلید کلید اصلی، باعث شده تا دسته جدید از ظاهر مدرن‌تری برخوردار باشد.

تعمیر دسته ps5

تفاوت دسته ps5 (دوال سنس) با دسته  (دوال شاک)ps4

تعمیر دسته ps5: در مقایسه اولیه دوال سنس 5 با دوال شاک 4 می‌توان گفت که دسته پلی استیشن 5 تا حدودی از لحاظ فیزیکی بزرگ‌تر از نسل قبلی خود است. با این حال وزن آن نسبت به دسته پلی استیشن 4 سبک‌تر است. طراحی این دسته ps5 به گونه‌ای است که باعث سده تا تجربه کاربران برای استفاده و نگه داشتن دسته در دست تا حدودی نسبت به گذشته بهتر شود.

سایر ویژگی‌های دوال شاک 4 در دوال سنس تقریباً‌ بدون تغییر باقی مانده‌اند که از جمله آن‌ها می‌توان به تاچ‌پد بالای دسته و نوار نورانی اشاره کرد. البته نوار نورانی این بار به جای قسمت بالا و پشت بدنه، در دو طرف راست و چپ تاچ‌پد تعبیه شده است. در ضمن، سونی همچنان به سبک طراحی متقارن کنترلرهای خود پایبند بوده و بر همین اساس، دکمه‌های جهت‌نما و چهار کلید اصلی را در نیمه بالایی و دو سمت دسته تعبیه کرده و دکمه‌های آنالوگ را هم در نیمه پایین قرار داده است.

میکروفون‌هایی که در دسته پلی استیشن 5 یعنی دوال سنس تعبیه شده‌اند، می‌توانند منابع صوتی مختلف را شناسایی کرده و صدای محیط را از صدای کاربر جدا کنند.

آیا تقلید سونی از مایکروسافت درست است؟

تعمیر دسته ps5: تا پیش از این برخی از کاربران دوال سنس 5 را شبیه به کنترل ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس می‌دانستند. آنها فکر می‌کردند که شرکت سونی در طراحی این محصول به طور کامل از شرکت مایکروسافت تقلید کرده است. اما حالا مشخص شده است که شرکت سونی در طراحی این محصول سعی کرده تا روند متفاوتی را پیش بگیرد و نه تنها از تقلید دوری کرده، بلکه از نوآوری‌های ویژه‌ای برای قرار گرفتن کنترلر در دست کاربران استفاده کرده است.

  نمایندگی تعمیرات امپراطور (Emprator)

خدمات ما

تعمیرات دسته ps5 در نمایندگی سونی به دلیل تمرکز بر عیوب رایج این دستگاه و شناسایی کارآمدترین روشهای تعمیر در بالاترین سطح کیفی انجام می پذیرد. تعمیر دسته ps5 سونی در این مرکز محدود به مورد خاصی نیست. و تمامی اشکالات سخت افزاری این دستگاه را شامل می گردد. تعمیرات پلی استیشن و دسته پلی استیشن 5 در این مجموعه مشمول گارانتی محدود می باشند. و بازه زمانی این گارانتی در حین مراجعه مشخص گشته و به صاحب دستگاه اعلام می گردد.

برخی از این خدمات عبارتند از: تعمیر پلی استیشن وتعمیر ایکس باکس، تعمیر دسته ps5 تعمیر  انواع کنسول بازی، تعمیر برد اصلی ایکس باکس و پلی استیشن، تعویض درایو و لنز، تعمیر آداپتور xBox و PS5، تعمیر کنترلر کنسول، تعمیر کینکت و رفع اشکالات هنگ دستگاه، رفع اشکال سه چراغه شدن پلی استیشن، تعمیر لنز ایکس باکس و عیوب داغ کردن کنسول و …

نمایندگی تعمیرات دسته ps5 در شهرستان ها

نمایندگی تعمیر دسته paly station 5  به منظور رفاه حال کاربران خود اقدام به تاسیس نمایندگی تعمیرات پلی استیشن 5 در شهرستان ها کرده است و با به کارگیری کارشناسانی با دانش و تجارب عملی بالا سعی در ارائه ی بهترین خدمات کیفی را دارد.

نمایندگی تعمیرات دسته پلی استیشن 5 در تمامی استان های همدان ، گیلان ، اراک ، قزوین ، خراسان ، تبریز ، فارس ، گلستان، در شهرستان های اصفهان ، زنجان ، رشت ، ساری ، کرمان ، کرمانشاه ، اهواز نیز خدمات ارائه می دهد، تا کاربران ساکن این شهرستان ها از خدمات تعمیراتی و فروش بهره مند شوند.