نمایندگی تعمیرات سینمای خانگی کنوود (KENWOOD)

نمایندگی تعمیرات سینمای خانگی کنوود (KENWOOD)

 

تعمیرات سینمای خانگی کنوود: راهنمای جامع عیب یابی و رفع مشکلات

تعمیرات سینمای خانگی کنوود: به دنیای صدا و تصویر خود جان دوباره ببخشید!

آیا سیستم سینمای خانگی کنوود شما دچار مشکل شده است؟ دیگر از تماشای فیلم و سریال با کیفیت صدای عالی لذت نمی‌برید؟ نگران نباشید! ما در این راهنمای جامع، به شما در عیب یابی و رفع مشکلات رایج سینمای خانگی کنوودتان کمک می‌کنیم.

نمایندگی تعمیرات سینمای خانگی لنوو

مشکلات رایج سینمای خانگی کنوود:

 • عدم وجود صدا
 • کیفیت پایین صدا
 • قطع و وصل شدن صدا
 • عدم پخش تصویر
 • کیفیت پایین تصویر
 • عدم کارکرد ریموت کنترل
 • روشن نشدن دستگاه

عیب یابی و رفع مشکلات:

1. عدم وجود صدا:

 • بررسی کنید که آیا سیم‌ها به درستی به دستگاه وصل شده‌اند یا خیر.
 • تنظیمات صدا را بررسی کنید.
 • بلندگوها را چک کنید.
 • در صورت عدم رفع مشکل، به احتمال زیاد مشکل از آمپلی فایر است.

تعمیرات سینمای خانگی جی وی سی

2. کیفیت پایین صدا:

 • تنظیمات صدا را بررسی کنید.
 • بلندگوها را چک کنید.
 • کابل‌های صدا را بررسی کنید.
 • در صورت عدم رفع مشکل، به احتمال زیاد مشکل از کارت صدا است.

3. قطع و وصل شدن صدا:

 • بررسی کنید که آیا سیم‌ها به درستی به دستگاه وصل شده‌اند یا خیر.
 • اتصالات را چک کنید.
 • در صورت عدم رفع مشکل، به احتمال زیاد مشکل از پورت‌های ورودی یا خروجی صدا است.

4. عدم پخش تصویر:

 • بررسی کنید که آیا سیم‌ها به درستی به دستگاه وصل شده‌اند یا خیر.
 • تنظیمات تصویر را بررسی کنید.
 • ورودی و خروجی تصویر را چک کنید.
 • در صورت عدم رفع مشکل، به احتمال زیاد مشکل از کارت گرافیک یا پنل نمایشگر است.

5. کیفیت پایین تصویر:

 • تنظیمات تصویر را بررسی کنید.
 • کابل‌های تصویر را بررسی کنید.
 • ورودی و خروجی تصویر را چک کنید.
 • در صورت عدم رفع مشکل، به احتمال زیاد مشکل از پنل نمایشگر است.
بیشتر بخوانید
نمایندگی تعمیرات سینمای خانواده کنکورد پلاس

6. عدم کارکرد ریموت کنترل:

 • باتری‌های ریموت را چک کنید.
 • ریموت را از نظر آسیب دیدگی بررسی کنید.
 • فاصله ریموت تا دستگاه را چک کنید.
 • در صورت عدم رفع مشکل، به احتمال زیاد مشکل از سنسور ریموت کنترل است.

7. روشن نشدن دستگاه:

 • کابل برق را بررسی کنید.
 • دکمه پاور را چک کنید.
 • فیوز دستگاه را بررسی کنید.
 • در صورت عدم رفع مشکل، به احتمال زیاد مشکل از منبع تغذیه دستگاه است..

تعمیرات سینمای خانواده ای هوم

نکات مهم:

 • قبل از هر گونه اقدام برای تعمیرات، دفترچه راهنمای دستگاه را مطالعه کنید.
 • اگر مشکل دستگاه شما جزئی باشد، می‌توانید با استفاده از راهنمای عیب یابی و رفع مشکلات، خودتان آن را حل کنید.
 • در صورت پیچیده بودن مشکل، از یک تکنسین متخصص برای تعمیرات دستگاه خود کمک بگیرید.
 • برای تعمیرات دستگاه خود از قطعات یدکی اصل و با کیفیت استفاده کنید.

با استفاده از این راهنمای جامع، می‌توانید به راحتی مشکلات رایج سینمای خانگی کنوود خود را عیب یابی و رفع کنید و از تماشای فیلم و سریال با کیفیت صدای عالی لذت ببرید.

نمایندگی تعمیرات سینما خانواده کنوود 

کارشناسان متخصص

تعمیرات سینمای خانگی تراست

تمامی کارشناسان و تعمیرکارانی که در تعمیرگاه‌های مجاز ما مشغول به فعالیت هستند از بهترین افراد در این زمینه بوده که هرساله با گذراندن دوره های عملی منظم و آشنایی با محصولات جدید، مناسب ترین فرد برای تعمیرات سینما خانگی شما خواهد بود.

منظور از سینما خانگی همان نمایشگر صوتی و تصویری لذت بخش و جذابی است که امروزه عضو تفکیک ناپذیر خانه ی ما است. خدمات تخصصی کارشناسان نمایندگی ما در حوزه ی تعمیرات سینما خانگی بسیار گسترده است و شامل برطرف نمودن خرابی ها و معایب سینما خانگی شما چه به صورت نرم افزاری و چه به صورت سخت افزاری برای تقریبا تمامی برندهای سینما خانگی مانند ال جی، سامسونگ وسونی … می باشد.

مطمئنا شما هم مانند گروه نمایندگی تعمیرات سینما خانگی ما، معتقد هستید که هنوز پیشرفت علم در صنعت تولید ابزارهای الکترونیکی به جایی نرسیده است که دستگاه های ساخته شده به بازده ای 100% از نظر عملکردی و عمر مفید  یک سینما خانگی ایده آل برسند. در تعمیرات سینما خانگی معایبی مشاهده می شوند که بعضا در برخی برند های سینما خانگی بیشتر شایع هستند.

بیشتر بخوانید
نمایندگی تعمیرات سینما خانواده پاناسونیک (Panasonic)

نمایندگی تعمیرات سینما خانواده کنوود 

در حقیقت تکرار لذت تماشای فیلم ها در فضایی شبیه سینما، با آن کیفیت تصویر و صدای سینما بود که تولید کنندگان ابزارهای الکترونیکی را به تولید سینما خانگی ترغیب کرد.متاسفانه گاهی سینما خانگی دچار مشکلاتی میشود که میتواند این لذت را ازبین ببرد اما گروه نمایندگی تعمیرات سینما خانگی ما همواره تلا ش می کند تا آسودگی خاطر شما را با رفع مشکلات سینما خانگی شما فراهم کند.

اجزای سینما خانگی رایج مشاهده شده در تعمیرات سینما خانگی

در دهه 1980 سینما خانگی عموما شامل فیلمی از پیش ضبط شده بر روی نوار LaserDisc یا VHS به همراه یک تلویزیون بزرگ، سنگین بود. در دهه 2000، اجرای تکنولوژی های جدید در سیستم های صوتی، دستگاه های پخش ویدئو و تلویزیون و پروژکتورهای پخش صوت و تصویر صورت گرفت که تجهیزات مورد استفاده در سینما خانگی را به کلی دگرگون کردند و کاربران سینما خانگی را قادر می ساخت تا علاوه برحق انتخاب بیشتر در خرید سینما خانگی خود، تصویر صفحه نمایش را با وضوح بالاتر، کیفیت صدای بهبود یافته تری و اجزای ارائه شده بیشتری مشاهده کنند. امروزه سینما خانگی دارای تجهیزاتی متفاوت برای ایجاد فضای سینمای است که به تبع این پیش رفت با فرسودگی یا استفاده نادرست دچار خرابی شده و نیازمند به خدمات تخصصی نمایندگی تعمیرات سینما خانگی معتبر می شود.

تعمیرات سینمای خانگی وسونی یکی دیگر از خدمات تخصصی ارائه شده در این مرکز است که با توجه به پارامترهای بایسته این حوزه و به دست تیمی از زبده ترین کارشناسان سخت افزار و نرم افزار انجام می پذیرد. تعهد به اجرای استانداردهای جهانی و التزام به پیاده سازی ضوابط فنی و علمی در حین تعمیرات سینمای خانگی ال جی سبب گشته است تا دستگاه های تعمیر شده در این مرکز، مجدداً کیفیت اولیه خویش را بازیابد و امکان بازگشت عیوب آن پس از اتمام مراحل تعمیر به حداقل میزان ممکن برسد.

بیشتر بخوانید
نمایندگی تعمیرات سینمای خانگی اسنوا (SNOWA)

مرکز تعمیرات سینمای خانگی  ال جی با خلق فضایی تخصصی تمامی امکانات مورد نیاز جهت رفع و حل اختلالات نرم افزاری و سخت افزاری این دستگاه را فراهم آورده و در تلاش است تا با برآورده سازی کلیه نیازهای کاربران آنها را از مراجعه به دیگر مراکز بی نیاز سازد.

نمایندگی تعمیرات سینما خانواده کنوود 

تعمیرات سینمای خانگی سونی یکی دیگر از خدمات تخصصی ارائه شده در این مرکز است که با توجه به پارامترهای بایسته این حوزه و به دست تیمی از زبده ترین کارشناسان سخت افزار و نرم افزار انجام می پذیرد. تعهد به اجرای استانداردهای جهانی و التزام به پیاده سازی ضوابط فنی و علمی در حین تعمیرات سینمای خانگی سونی سبب گشته است تا دستگاه های تعمیر شده در این مرکز، مجدداً کیفیت اولیه خویش را بازیابد و امکان بازگشت عیوب آن پس از اتمام مراحل تعمیر به حداقل میزان ممکن برسد.

مرکز تعمیرات سینمای خانگی سونی با خلق فضایی تخصصی تمامی امکانات مورد نیاز جهت رفع و حل اختلالات نرم افزاری و سخت افزاری این دستگاه را فراهم آورده و در تلاش است تا با برآورده سازی کلیه نیازهای کاربران آنها را از مراجعه به دیگر مراکز بی نیاز سازد.

نمایندگی تعمیرات سینما خانواده کنوود 

کار نکردن بلندگوهای جلو سینمای خانگی

درصورتی که بلندگوهای جلو سینما خانگی شما کار نمی‌کنند، ابتدا بهتر است از اتصالات سیم‌‎‌ها مطمئن شوید. پس از آن به سراغ تنظیمات سینما خانگی بروید به گونه‌ای که وارد منوی تنظیمات سینما خانگی شوید و مطمئن شوید که بلندگوهای جلو کاملا متصل هستند. یکی از راه‌های میانبر برای اطمینان پیدا کردن از متصل بودن تمامی بلندگوها استفاده از دکمه یا گزینه Special EQ است. پس از اینکه از طریق روش‌های مذکور مطمئن شدید که تمامی بلندگوها به ویژه بلندگوهای جلو به سیستم سینمای خانگی متصل هستند به سراغ امتحان نمایندگی تعمیرات سینمای خانگی ال جی (LG)

بیشتر بخوانید
نمایندگی تعمیرات سینمای خانگی ال جی (LG)

از آن‌ جایی که ساب وافرها صدا را از ورودی دریافت می‌کنند و سپس آن را کالیبراسیون کرده و به اسپیکرها منتقل می‌سازند، می‌توانید ساب وافر را بر روی 80 هرتز تنظیم کنید و بلندگوها را تک تک تست کنید. درنهایت اگر مشکل از عدم اتصال بلندگوهای جلو یا بهم‌ریختگی تنظیمات آن‌ها بود با تست هر کدام از آن‌ها متوجه خواهید شد که کدام بلندگو مشکل فنی دارد. در این شرایط بهتر است با نمایندگی تعمیرات سینمای خانگی ال جی تماس بگیرید تا جهت تعمیر سینما خانگی  ال جی به محل مورد نظر اعزام شوند.

از کار افتادن کنترل از راه دور

مشکل از کار افتادن ریموت کنترل یا به دلیل تمام شدن باطری ریموت کنترل است یا به دلیل خرابی دکمه‌های ریموت کنترل و خرابی برد دستگاه گیرنده. بنابراین بهتر است با جابجایی باتری ریموت کنترل از اتمام آن اطمینان حاصل کنید. درصورتی که باتری ریموت کنترل را تعویض کردید اما باز هم با مشکل کار نکردن آن روبه‌رو بودید، بهتر است دکمه‌های آن را تست کنید.

درصورتی که برخی از دکمه‌های پر کاربرد آن مانند دکمه روشن و خاموش کار نمی‌کند اما سایر دکمه‌ها کار می‌کنند، مطمئن باشید که تنها برخی از دکمه‌های ریموت کنترل از کار افتاده‌اند. درنهایت اگر هیچ یک از دکمه‌های ریموت کنترل کار نکرد باید این احتمال را در نظر بگیرید که برد دستگاه گیرنده با مشکل روبه‌رو شده و به تعمیر نیاز دارد. شما می‌توانید تعمیر ریموت کنترل خود را به نمایندگی تعمیرات سینمای خانگی  بسپارید.

عمل نکردن ساب وافر سینما خانگی

جالب است بدانید که گاهی اوقات تنها نامناسب بودن محل قرارگیری ساب وافر موجب عمل نکردن این دستگاه یا شنیده شدن صدای صوت بلند از آن می‌شود. بنابراین بهتر است ساب وافر را در نزدیکی یا روبه‌روی بلندگوها قرار ندهید. بهترین مکان برای قرارگیری ساب وافر در گوشه اتاق و دور از دیوارها است. درصورتی که با مشکل عمل نکردن ساب وافر روبه‌رو شدید، بهتر است آن را روشن کنید و با جابجا کردن آن نقطه‌ای که در آن بهتر عمل می‌کند را شناسایی کنید.

بیشتر بخوانید
نمایندگی تعمیرات سینمای خانگی لاجیتک (Logitech)

درصورتی که محل قرارگیری ساب وافر شما مناسب است و با جابجایی باز هم عمل نمی‌کند، بهتر است رفع مشکل آن را به تکنسین‌های نمایندگی سونی بسپارید چراکه در زمینه تعمیرات سینمای خانگی ال جی از تخصص بالایی برخوردارند.

شنیده شدن صدای وز وز از بلندگوها

یکی دیگر از مشکلات رایج سینما خانگی ال جی  شنیده شدن صدای وز وز از بلندگوها است. اکثر اوقات دلیل بروز این صدا اختلال در یکی از گیرنده‌ها است. بنابراین بهتر است تمامی کابل‌های گیرنده را بکشید و یک به یک به ساب وافر متصل کنید تا بتوانید گیرنده مشکل‌دار را پیدا کنید. علاوه‌بر این برای رفع مشکل شنیده شدن صدای ناهنجار از بلندگوها بهتر است از یک کابل آنتن هوایی برای تلویزیون خود استفاده کنید که بهترین نوع آن استفاده از کابل کواکسیال 75 اهمی است.

درصورتی که هیچ یک از این روش‌ها صدای ناهنجار بلندگوها را قطع کرد به احتمال زیاد یکی از بلندگوها دچار مشکل فنی شده است که باید تعمیر آن را به نمایندگیال جی بسپارید.

نمایندگی تعمیرات سینما خانواده کنوود 

تخصصی‌ترین مرکزی که می‌تواند مشکلات سینما خانگی شما را برطرف کند، نمایندگی تعمیرات سینمای خانگی ال جی است. یکی از مهم‌ترین خدماتی که نمایندگی ال جی رائه می‌دهد، تعمیرات سینما خانگی ال جی در محل است. بنابراین درصورتی که سینما خانگی شما با مشکل روبه‌رو شد بدون هیچ گونه نگرانی می‌توانید با نمایندگی تعمیر سینما خانگی ال جی تماس بگیرید. نیروهای این مرکز بلافاصله پس از تماس شما به محل مورد نظر جهت رفع مشکلات سینما خانگی مراجعه می‌کنند.

برای ارتباط با ما اینجا کلیک کنید

تعمیرات تخصصی سینما خانواده کنوود، تجربه ای دلنشین از صدای فراگیر

نمایندگی تعمیرات سینما خانواده کنوود، گامی فراتر در دنیای صوت

آیا به دنبال یک مرکز تخصصی و قابل اعتماد برای تعمیر سینما خانواده کنوود خود هستید؟ ما در این مرکز با سالها تجربه در زمینه تعمیرات سیستم های صوتی و تصویری، به شما در بازگرداندن کیفیت صدای دلنشین و تجربه ای سینمایی در منزل تان کمک خواهیم کرد.

بیشتر بخوانید
نمایندگی تعمیرات سینمای خانگی لنوو (Lenovo)

خدمات تخصصی ما:

 • عیب یابی و تعمیر تخصصی انواع مدل های سینما خانواده کنوود
 • تعویض قطعات معیوب با استفاده از قطعات اورجینال و با کیفیت
 • ارائه گارانتی معتبر برای خدمات تعمیرات
 • سرویس و نگهداری دوره ای سینما خانواده
 • مشاوره رایگان در زمینه انتخاب و خرید سینما خانواده

چرا ما را انتخاب کنید؟

 • استفاده از تکنسین های مجرب و کارآزموده
 • بهره مندی از تجهیزات و ابزارآلات پیشرفته
 • ارائه خدمات با قیمتی مناسب و رقابتی
 • سرعت و دقت بالا در انجام تعمیرات
 • رضایت بالای مشتریان

مشکلات رایج در سینما خانواده کنوود

 • عدم پخش صدا
 • قطع و وصل شدن صدا
 • کیفیت پایین صدا
 • خرابی تصویر
 • عدم کارکرد صحیح ریموت کنترل
 • روشن نشدن دستگاه

در صورت بروز هر گونه مشکل در سینما خانواده کنوود خود، می توانید با ما تماس گرفته و از خدمات تخصصی ما بهره مند شوید.

در ادامه به برخی از نکات مهم در خصوص تعمیرات سینما خانواده کنوود اشاره می کنیم

 • قبل از اقدام به تعمیر، از مشکل دستگاه خود به طور دقیق آگاه شوید.
 • برای تعمیر دستگاه خود به یک مرکز تخصصی و معتبر مراجعه کنید.
 • از تعمیر دستگاه توسط افراد غیر متخصص خودداری کنید.
 • از قطعات اورجینال و با کیفیت برای تعمیر دستگاه خود استفاده کنید.
 • برای دستگاه خود گارانتی معتبر دریافت کنید.

با رعایت این نکات می توانید از کیفیت و طول عمر مفید سینما خانواده خود اطمینان حاصل کنید.

علاوه بر موارد ذکر شده، در این مرکز خدمات دیگری نظیر

 • نصب و راه اندازی سینما خانواده
 • تنظیمات صدا و تصویر
 • آپدیت نرم افزار دستگاه

نیز ارائه می شود.

هدف ما ارائه خدمات با کیفیت و جلب رضایت شما مشتریان گرامی است.

با ما تماس بگیرید و از خدمات تخصصی ما در زمینه تعمیرات سینما خانواده کنوود بهره مند شوید.

این مقاله چقدر براتون مفید بود؟

از ۱ تا ۵ امتیاز بدید.

میانگین رتبه / 5. تعداد رای:

تا به الان رای داده نشده . اولین نفری باشید که به این پست امتیاز میدهید

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نمایندگی رسمی جی بی ال

طراحی سایت و سئو سایت : ونـــوس وب

مجوز های مرکز سرویس ایران

همشهریان گرامی،

توجه شما را به این نکته جلب می‌نماییم که به مکان‌هایی که جواز کسب و تابلو در جلوی واحد خود نصب نکرده‌اند، اعتماد نکنید. این مکان‌ها به احتمال زیاد نمایندگی‌های معتبر نیستند و ممکن است هزینه‌های گزافی را به عنوان نمایندگی از شما دریافت کنند.

همچنین، حتماً قبل از مراجعه به هر سایتی، از اعتبار آن اطمینان حاصل کنید. برای این کار می‌توانید از اتحادیه مربوطه استعلام بگیرید و یا به نماد اعتماد الکترونیک در سایت مورد نظر توجه کنید.

پروانه کسب مرکز سرویس ایران

The Courses