نمایندگی تعمیرات سینمای خانواده ای هوم (ihome)

نمایندگی تعمیرات سینمای خانواده ای هوم (ihome)

تعمیرات سینمای خانواده ای هوم: راهنمای جامع برای عیب یابی و رفع مشکلات

سینمای خانگی هوم، تجربه تماشای فیلم و گوش دادن به موسیقی را در منزل شما به سطحی جدید ارتقا می‌دهد. با این حال، ممکن است گاهی اوقات با مشکلاتی در عملکرد این سیستم‌ها مواجه شوید. در این مقاله، به طور جامع به موضوع تعمیرات سینمای خانگی ای هوم می‌پردازیم و راهنمای گام به گامی برای عیب یابی و رفع مشکلات رایج ارائه می‌دهیم.

تعمیرات سینمای خانگی تراست

عیب یابی مشکلات رایج سینمای خانگی ای هوم

 • عدم وجود صدا:

  • بررسی کنید که آیا سیم‌ها به درستی به بلندگوها و دستگاه‌های دیگر متصل شده‌اند یا خیر.
  • تنظیمات صدا را در دستگاه‌های مختلف بررسی کنید.
  • در صورت عدم رفع مشکل، ممکن است مشکل از بلندگوها یا آمپلی فایر باشد.
 • مشکلات تصویر:

  • بررسی کنید که آیا کابل HDMI به درستی به تلویزیون و دستگاه‌های دیگر متصل شده است یا خیر.
  • تنظیمات تصویر را در دستگاه‌های مختلف بررسی کنید.
  • در صورت عدم رفع مشکل، ممکن است مشکل از تلویزیون یا کابل HDMI باشد.
 • قطع و وصل شدن صدا یا تصویر:

  • بررسی کنید که آیا کابل‌ها به درستی به پورت‌های مربوطه متصل شده‌اند یا خیر.
  • از سالم بودن کابل‌ها اطمینان حاصل کنید.
  • ممکن است مشکل از نویز الکتریکی باشد.

نمایندگی تعمیرات سینمای خانگی زیکو

رفع مشکلات رایج سینمای خانگی ای هوم

 • برای رفع مشکل عدم وجود صدا:

  • سیم‌ها را به درستی به پورت‌های مربوطه متصل کنید.
  • تنظیمات صدا را در دستگاه‌های مختلف تنظیم کنید.
  • در صورت نیاز، بلندگوها یا آمپلی فایر را تعویض کنید.
 • برای رفع مشکلات تصویر:

  • کابل HDMI را به درستی به پورت‌های مربوطه متصل کنید.
  • تنظیمات تصویر را در دستگاه‌های مختلف تنظیم کنید.
  • در صورت نیاز، تلویزیون یا کابل HDMI را تعویض کنید.
 • برای رفع مشکل قطع و وصل شدن صدا یا تصویر:

  • کابل‌ها را به درستی به پورت‌های مربوطه متصل کنید.
  • کابل‌ها را تعویض کنید.
  • از یک محافظ برق برای دستگاه‌های خود استفاده کنید.
بیشتر بخوانید
نمایندگی تعمیرات سینمای خانگی لاجیتک (Logitech)

نمایندگی تعمیرات سینمای خانگی لاجیتک

نکات مهم برای تعمیرات سینمای خانگی ای هوم

 • قبل از هر گونه اقدام به تعمیرات، دفترچه راهنمای دستگاه خود را مطالعه کنید.
 • در صورت عدم تجربه کافی، از یک تکنسین متخصص برای تعمیرات کمک بگیرید.
 • از قطعات و لوازم جانبی اصل و باکیفیت استفاده کنید.
 • برای جلوگیری از بروز مشکلات در آینده، به طور مرتب از سیستم سینمای خانگی خود مراقبت کنید.

راهنمای انتخاب تعمیرکار برای سینمای ای خانگی هوم

 • در انتخاب تعمیرکار دقت کنید و از افراد باتجربه و متخصص کمک بگیرید.
 • از تعمیرکار در مورد سابقه کار و تخصص او سوال کنید.
 • از تعمیرکار بخواهید که قبل از شروع کار، برآوردی از هزینه تعمیرات ارائه دهد.
 • از ضمانت تعمیرات اطمینان حاصل کنید.

هزینه تعمیرات سینمای خانگی هوم

هزینه تعمیرات سینمای خانگی هوم به نوع مشکل، مدل دستگاه و قطعات مورد نیاز بستگی دارد. به طور کلی، هزینه تعمیرات مشکلات رایج مانند عدم وجود صدا یا تصویر، بین 50 تا 200 هزار تومان است.

نتیجه:

با مطالعه این مقاله، شما می‌توانید به طور گام به گام مشکلات رایج سینمای خانگی هوم خود را عیب یابی و رفع کنید. در صورت نیاز به تعمیرات، به نکات ذکر شده در این مقاله توجه کنید تا بتوانید از خدمات یک تعمیرکار متخصص و باتجربه بهره‌مند شوید.

نمایندگی تعمیرات سینما خانواده ای هوم 

کارشناسان متخصص

تمامی کارشناسان و تعمیرکارانی که در تعمیرگاه‌های مجاز ما مشغول به فعالیت هستند از بهترین افراد در این زمینه بوده که هرساله با گذراندن دوره های عملی منظم و آشنایی با محصولات جدید، مناسب ترین فرد برای تعمیرات سینما خانگی شما خواهد بود.

بیشتر بخوانید
نمایندگی تعمیرات سینما خانواده شیائومی (Xiaomi)

منظور از سینما خانگی همان نمایشگر صوتی و تصویری لذت بخش و جذابی است که امروزه عضو تفکیک ناپذیر خانه ی ما است. خدمات تخصصی کارشناسان نمایندگی ما در حوزه ی تعمیرات سینما خانگی بسیار گسترده است و شامل برطرف نمودن خرابی ها و معایب سینما خانگی شما چه به صورت نرم افزاری و چه به صورت سخت افزاری برای تقریبا تمامی برندهای سینما خانگی مانند ال جی، سامسونگ وسونی … می باشد.

مطمئنا شما هم مانند گروه نمایندگی تعمیرات سینما خانگی ما، معتقد هستید که هنوز پیشرفت علم در صنعت تولید ابزارهای الکترونیکی به جایی نرسیده است که دستگاه های ساخته شده به بازده ای 100% از نظر عملکردی و عمر مفید  یک سینما خانگی ایده آل برسند. در تعمیرات سینما خانگی معایبی مشاهده می شوند که بعضا در برخی برند های سینما خانگی بیشتر شایع هستند.

نمایندگی تعمیرات سینمای خانواده ای هوم 

در حقیقت تکرار لذت تماشای فیلم ها در فضایی شبیه سینما، با آن کیفیت تصویر و صدای سینما بود که تولید کنندگان ابزارهای الکترونیکی را به تولید سینما خانگی ترغیب کرد.متاسفانه گاهی سینما خانگی دچار مشکلاتی میشود که میتواند این لذت را ازبین ببرد اما گروه نمایندگی تعمیرات سینما خانگی ما همواره تلا ش می کند تا آسودگی خاطر شما را با رفع مشکلات سینما خانگی شما فراهم کند.

اجزای سینما خانگی رایج مشاهده شده در تعمیرات سینما خانگی

در دهه 1980 سینما خانگی عموما شامل فیلمی از پیش ضبط شده بر روی نوار LaserDisc یا VHS به همراه یک تلویزیون بزرگ، سنگین بود. در دهه 2000، اجرای تکنولوژی های جدید در سیستم های صوتی، دستگاه های پخش ویدئو و تلویزیون و پروژکتورهای پخش صوت و تصویر صورت گرفت که تجهیزات مورد استفاده در سینما خانگی را به کلی دگرگون کردند و کاربران سینما خانگی را قادر می ساخت تا علاوه برحق انتخاب بیشتر در خرید سینما خانگی خود، تصویر صفحه نمایش را با وضوح بالاتر، کیفیت صدای بهبود یافته تری و اجزای ارائه شده بیشتری مشاهده کنند. امروزه سینما خانگی دارای تجهیزاتی متفاوت برای ایجاد فضای سینمای است که به تبع این پیش رفت با فرسودگی یا استفاده نادرست دچار خرابی شده و نیازمند به خدمات تخصصی نمایندگی تعمیرات سینما خانگی معتبر می شود.

بیشتر بخوانید
نمایندگی تعمیرات سینمای خانگی یاماها(Yamaha)

تعمیرات سینمای خانگی وسونی یکی دیگر از خدمات تخصصی ارائه شده در این مرکز است که با توجه به پارامترهای بایسته این حوزه و به دست تیمی از زبده ترین کارشناسان سخت افزار و نرم افزار انجام می پذیرد. تعهد به اجرای استانداردهای جهانی و التزام به پیاده سازی ضوابط فنی و علمی در حین تعمیرات سینمای خانگی ال جی سبب گشته است تا دستگاه های تعمیر شده در این مرکز، مجدداً کیفیت اولیه خویش را بازیابد و امکان بازگشت عیوب آن پس از اتمام مراحل تعمیر به حداقل میزان ممکن برسد.

مرکز تعمیرات سینمای خانگی  ال جی با خلق فضایی تخصصی تمامی امکانات مورد نیاز جهت رفع و حل اختلالات نرم افزاری و سخت افزاری این دستگاه را فراهم آورده و در تلاش است تا با برآورده سازی کلیه نیازهای کاربران آنها را از مراجعه به دیگر مراکز بی نیاز سازد.

نمایندگی تعمیرات سینمای خانواده ای هوم 

تعمیرات سینمای خانگی سونی یکی دیگر از خدمات تخصصی ارائه شده در این مرکز است که با توجه به پارامترهای بایسته این حوزه و به دست تیمی از زبده ترین کارشناسان سخت افزار و نرم افزار انجام می پذیرد. تعهد به اجرای استانداردهای جهانی و التزام به پیاده سازی ضوابط فنی و علمی در حین تعمیرات سینمای خانگی سونی سبب گشته است تا دستگاه های تعمیر شده در این مرکز، مجدداً کیفیت اولیه خویش را بازیابد و امکان بازگشت عیوب آن پس از اتمام مراحل تعمیر به حداقل میزان ممکن برسد.

مرکز تعمیرات سینمای خانگی سونی با خلق فضایی تخصصی تمامی امکانات مورد نیاز جهت رفع و حل اختلالات نرم افزاری و سخت افزاری این دستگاه را فراهم آورده و در تلاش است تا با برآورده سازی کلیه نیازهای کاربران آنها را از مراجعه به دیگر مراکز بی نیاز سازد.

بیشتر بخوانید
نمایندگی تعمیرات سینمای خانگی ال جی (LG)

نمایندگی تعمیرات سینمای خانواده ای هوم 

کار نکردن بلندگوهای جلو سینمای خانگی

درصورتی که بلندگوهای جلو سینما خانگی شما کار نمی‌کنند، ابتدا بهتر است از اتصالات سیم‌‎‌ها مطمئن شوید. پس از آن به سراغ تنظیمات سینما خانگی بروید به گونه‌ای که وارد منوی تنظیمات سینما خانگی شوید و مطمئن شوید که بلندگوهای جلو کاملا متصل هستند. یکی از راه‌های میانبر برای اطمینان پیدا کردن از متصل بودن تمامی بلندگوها استفاده از دکمه یا گزینه Special EQ است. پس از اینکه از طریق روش‌های مذکور مطمئن شدید که تمامی بلندگوها به ویژه بلندگوهای جلو به سیستم سینمای خانگی متصل هستند به سراغ امتحان نمایندگی تعمیرات سینمای خانگی

نمایندگی تعمیرات سینما خانواده ای هوم 

از آن‌ جایی که ساب وافرها صدا را از ورودی دریافت می‌کنند و سپس آن را کالیبراسیون کرده و به اسپیکرها منتقل می‌سازند، می‌توانید ساب وافر را بر روی 80 هرتز تنظیم کنید و بلندگوها را تک تک تست کنید. درنهایت اگر مشکل از عدم اتصال بلندگوهای جلو یا بهم‌ریختگی تنظیمات آن‌ها بود با تست هر کدام از آن‌ها متوجه خواهید شد که کدام بلندگو مشکل فنی دارد. در این شرایط بهتر است با نمایندگی تعمیرات سینمای خانگی ال جی تماس بگیرید تا جهت تعمیر سینما خانگی  ال جی به محل مورد نظر اعزام شوند.

از کار افتادن کنترل از راه دور

مشکل از کار افتادن ریموت کنترل یا به دلیل تمام شدن باطری ریموت کنترل است یا به دلیل خرابی دکمه‌های ریموت کنترل و خرابی برد دستگاه گیرنده. بنابراین بهتر است با جابجایی باتری ریموت کنترل از اتمام آن اطمینان حاصل کنید. درصورتی که باتری ریموت کنترل را تعویض کردید اما باز هم با مشکل کار نکردن آن روبه‌رو بودید، بهتر است دکمه‌های آن را تست کنید.

بیشتر بخوانید
نمایندگی تعمیرات سینما خانواده پاناسونیک (Panasonic)

درصورتی که برخی از دکمه‌های پر کاربرد آن مانند دکمه روشن و خاموش کار نمی‌کند اما سایر دکمه‌ها کار می‌کنند، مطمئن باشید که تنها برخی از دکمه‌های ریموت کنترل از کار افتاده‌اند. درنهایت اگر هیچ یک از دکمه‌های ریموت کنترل کار نکرد باید این احتمال را در نظر بگیرید که برد دستگاه گیرنده با مشکل روبه‌رو شده و به تعمیر نیاز دارد. شما می‌توانید تعمیر ریموت کنترل خود را به نمایندگی تعمیرات سینمای خانگی ال جی بسپارید.

عمل نکردن ساب وافر سینما خانگی

جالب است بدانید که گاهی اوقات تنها نامناسب بودن محل قرارگیری ساب وافر موجب عمل نکردن این دستگاه یا شنیده شدن صدای صوت بلند از آن می‌شود. بنابراین بهتر است ساب وافر را در نزدیکی یا روبه‌روی بلندگوها قرار ندهید. بهترین مکان برای قرارگیری ساب وافر در گوشه اتاق و دور از دیوارها است. درصورتی که با مشکل عمل نکردن ساب وافر روبه‌رو شدید، بهتر است آن را روشن کنید و با جابجا کردن آن نقطه‌ای که در آن بهتر عمل می‌کند را شناسایی کنید.

درصورتی که محل قرارگیری ساب وافر شما مناسب است و با جابجایی باز هم عمل نمی‌کند، بهتر است رفع مشکل آن را به تکنسین‌های نمایندگی سونی بسپارید چراکه در زمینه تعمیرات سینمای خانگی ال جی از تخصص بالایی برخوردارند.

شنیده شدن صدای وز وز از بلندگوها

یکی دیگر از مشکلات رایج سینما خانگی ال جی  شنیده شدن صدای وز وز از بلندگوها است. اکثر اوقات دلیل بروز این صدا اختلال در یکی از گیرنده‌ها است. بنابراین بهتر است تمامی کابل‌های گیرنده را بکشید و یک به یک به ساب وافر متصل کنید تا بتوانید گیرنده مشکل‌دار را پیدا کنید. علاوه‌بر این برای رفع مشکل شنیده شدن صدای ناهنجار از بلندگوها بهتر است از یک کابل آنتن هوایی برای تلویزیون خود استفاده کنید که بهترین نوع آن استفاده از کابل کواکسیال 75 اهمی است.

بیشتر بخوانید
نمایندگی تعمیرات سینما خانگی گاندو (Gando)

درصورتی که هیچ یک از این روش‌ها صدای ناهنجار بلندگوها را قطع کرد به احتمال زیاد یکی از بلندگوها دچار مشکل فنی شده است که باید تعمیر آن را به نمایندگیال جی بسپارید.

نمایندگی تعمیرات سینما خانواده ای هوم

تخصصی‌ترین مرکزی که می‌تواند مشکلات سینما خانگی شما را برطرف کند، نمایندگی تعمیرات سینمای خانگی ال جی است. یکی از مهم‌ترین خدماتی که نمایندگی ال جی رائه می‌دهد، تعمیرات سینما خانگی ال جی در محل است. بنابراین درصورتی که سینما خانگی شما با مشکل روبه‌رو شد بدون هیچ گونه نگرانی می‌توانید با نمایندگی تعمیر سینما خانگی ال جی تماس بگیرید. نیروهای این مرکز بلافاصله پس از تماس شما به محل مورد نظر جهت رفع مشکلات سینما خانگی مراجعه می‌کنند.

برای ارتباط با ما اینجا کلیک کنید

این مقاله چقدر براتون مفید بود؟

از ۱ تا ۵ امتیاز بدید.

میانگین رتبه 5 / 5. تعداد رای: 1

تا به الان رای داده نشده . اولین نفری باشید که به این پست امتیاز میدهید

برای این نوشته برچسبی وجود ندارد !

نظرات کاربران

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نمایندگی رسمی جی بی ال

The Courses