ویدیو پروژکتور جی وی سی

بررسی این ویدئو پروژکتور را با شدت روشنائی و کنتراست آن آغاز می کنیم.
شدت روشنائی این ویدئو پروژکتور در واحد Lumens برابر با 5000 است. که مقداری بالا به شمار می آید و برای تولید تصاویری بزرگ و پرنور کفایت می کند. میزان نور تولیدی ویدئو پروژکتورها توسط واحدی به نام Lumens مشخص می شود. هرچه این مقدار بیشتر باشد تصویر پرنور تر است. هر چه شدت نورانیت تصویر بالاتر باشد تصاویری بزرگ تر می توان تولید کرد. همچنین شدت نور بالا در مواردی که نور محیطی وجود دارد می تواند تصویری مناسب ایجاد کند. اصولا نور محیطی دشمن تصویر ویدئو پروژکتورهاست. هر چه نور محیطی کمتر باشد تصویر بهتر دیده می شود و هر چه نور محیطی بیشتر باشد تصویر کم نور تر و بی رمق تر به نظر می آید.

درگاه های ارتباطی
این پروژکتور دارای رنج بسیار وسیعی از درگاه های ارتباطی می باشد. امروزه یکی از مهم ترین درگاه های ارتباطی HDMI است.که این دستگاه دارای 2 درگاه HDMI می باشد.

بلندگوی داخلی
این دستگاه همچنین دارای بلندگوی داخلی به قدرت 2X8 وات است که صدای خروجی مناسبی را تولید می کند.

عمر لامپ
عمر لامپ این ویدئو پروژکتور در حالت اقتصادی در حدود 2500 ساعت است که قطعا در حالن نرمال از این مقدار کمتر است که با استانداردهای امروزی چندان بالا به نظر نمی آید. شاید تنها نقطه ضعف این ویدئو پروژکتور را بتوان عمر لامپ کم آن برشمرد.

قابلیت پخش فیلم های 3 بعدی
این ویدئو پروژکتور قابلیت نمایش فیلم های 3 بعدی را با فرمت های مختلف دارد. فقط اینکه برای مشاهده این نوع فیلم ها به عینک های مخصوصی احتیاج است که باید به طور جداگانه تهیه شوند.

نتیجه گیری نهائی
این ویدئو پروژکتور یکی از بهترین انتخاب ها برای دستگاهی با شدت روشنائی بالا و رزولوشن HD می باشد. همچنین لنز با رنج قدرتمند و نسبت بزرگنماپی کم نیز در هز ویدئو پروژکتوری دیده نمی شود. قیمت مناسب آن نیز این انتخاب را تکمیل می کند.

JVC

واحدهای تخصصی تعمیرات جی وی سی در مجموعه مرکز سرویس ایران

مرکز تعمیرات جی وی سی JVC با درنظر داشتن تولیدات متنوع و گوناگون عرضه شده توسط این کمپانی، اقدام به ارائه خدمات مورد نیاز به کاربران و طرفداران محصولات جی وی سی نموده است. مرکز تعمیرات جی وی سی با بهره مندی از به روزترین ابزارآلات تعمیر و با همکاری جمعی از زبده ترین مهندسان این حوزه ارائه دهنده تمامی خدمات مرتبط با تعمیرات است.

  نمایندگی تعمیرات ویدئو پروژکتور سانیو (Sanyo)

در این مرکز خدمات مرتبط با هر یک از محصولات جی وی سی در پارت مجزای همان محصول و به دست کارشناسان همان حوزه انجام می پذیرد. در صورتی که شما نیز دارنده یکی از محصولات جی وی سی هستید و دستگاه شما در حال حاضر به هر دلیل دچار اختلال در عملکرد گشته است. می توانید جهت دریافت خدمات مرتبط با آن به مرکز تعمیرات جی وی سی مراجعه نمایید. جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره واحدهای ارائه دهنده خدمات در مرکز تعمیرات جی وی سی به بخش زیر مراجعه نمایید.

هم‌اکنون جی وی سی با حفظ جایگاه خود در میان تولیدکنندگان برتر نیمه‌هادی در جهان، علاوه بر تولید لوازم الکترونیکی، لوازم شبکه و پزشکی، یکی از بزرگترین شرکت‌های پخش و ضبط فیلم و موسیقی و یک موسسه خدمات مالی بین‌المللی است.

محصولات این شرکت همیشه طرفداران خاص خود را داشته است و در بازار جهانی با استقبال گسترده روبه‌رو بوده‌اند. شما کاربران گرامی می توانید جهت اطلاع از آخرین اخبار مرتبط با این کمپانی توانمند و پیشرو به وب سایت جی وی سی JVC   مراجعه نمایید.

نمایندگی تعمیرات ویدئو پروژکتور جی وی سی JVC  در شهرستان ها

نمایندگی تعمیرات ویدئو پروژکتور جی وی سی به منظور رفاه حال کاربران خود اقدام به تاسیس نمایندگی تعمیر ویدئو پروژکتور JVC در شهرستان ها کرده است و با به کارگیری کارشناسانی با دانش و تجارب عملی بالا سعی در ارائه ی بهترین خدمات کیفی را دارد.

نمایندگی تعمیر ویدئو پروژکتور جی وی سی در تمامی استان های همدان ، گیلان ، اراک ، قزوین ، خراسان ، تبریز ، فارس ، گلستان، در شهرستان های اصفهان ، زنجان ، رشت ، ساری ، کرمان ، کرمانشاه ، اهواز نیز خدمات ارائه می دهد، تا کاربران ساکن این شهرستان ها از خدمات تعمیراتی و فروش بهره مند شوند.