خدمات

قابل ارائه توسط مرکز سرویس ایران

مشاوره در تعمیرات

مشاوره در تعمیرات

برای مطلع شدن از ایراد دستگاه خود، برآورد کردن هزینه احتمالی، تعمیر و گرفتن مشاوره رایگان از تکنسین های ما، از طریق تلفن یا فرم تماس با ما در ارتباط باشید.

شماره تماس: 02165108872

تحویل فوری

تحویل فوری

کارشناسان فنی این مرکز، پس از انجام تعمیرات لازم و اطمینان از عملکرد صحیح دستگاه، آن را برای تحویل فوری به مشتری آماده و بسته‌بندی می‌کنند.

عیب یابی

عیب یابی

این مرکز با تقسیم ساختار درونی خویش به واحدهای تخصصی و تجهیز هر پارت به تخصصی ترین تجهیزات و زبده ترین نیروی انسانی آماده عیب یابی دستگاه مورد نظر شما می باشد.

تعمیر در محل

تعمیر در محل

در این مرکز به دو روش تعمیر صورت میگیرد: تعمیر در نمایندگی و تعمیر در محل. شما می‌ توانید با تحویل دستگاه معیوب خود به مرکز تعمیرات سونی نسبت به ترمیم و تعمیر دستگاه خود اقدام نمایید یا با برقراری تماس تلفنی از حضور کادر متخصص در محل شما بهره مند گردید.

خدمات دیگر مرکز سرویس ایران

ارتقاء انواع رم،تعمیرات مربوط به شارژ نشدن،روشن نشدن،تعمیرات چیپ گرافیک مادر بورد،تعمیرات چیپ شمالی مادر بورد،تعمیرات چیپ جنوبی مادر بورد،ارتقاء و رفع مشکلات هارد دیسک،تعمیرات مربوط به تصویر،تعمیر و تعویض ال ای دی،تعمیر و تعویض ال سی دی،باتری نوت بوک و لپ تاپ،تعمیر و تعویض کیبورد،تعمیر و تعویض لولای،تعمیر و تعویض مودم،تعمیر و تعویض درایو اپتیک (دی وی دی و وی سی دی)،ارتقاء و تعویض هارد،تعمیر مشکلات نمایشی مانند های ولتاژ و لامپ ال سی دی،تعمیر و تعویض فن سی پی یو و هیت سینک لپ تاپ تعمیرات تاچ پد و تراک بال،تعویض کابل فلت،بلوتوث داخلی،تعمیر قطعی پورت‌های یو اس بی،تعمیر کارت شبکه داخلی، تعمیرات و تعویض قطعات و یا ای سی مربوط به سیستم صدای لپ تاپ و اسپیکر و …