اینجیکتا

تعمیر دستگاه تاتو اینکجکتا  (INKJECTA) : اینجیکتا جزء پیشتازان در عرصه جهانی است . به طوری که بسیاری از هنرمندان مطرح دنیا در خلق هنر خود، از آن استفاده می کنند. و به شما کمک خواهد کرد تا اثری زیبا و خاص خودتان بیافرینید. ولتاژ این دستگاه تاتو بدن که از موتور نانو سفارشی بهر می برد بین ۴٫۵ تا ۱۸ ولت متغییر است. و برای تنظیم استوروک به فناوری سیستم بادامک مجهز می باشد.

نگران کارایی مطلوب کابل RCA و منبع تغذیه خود نباشید زیرا این محصول یک چراغ LED برای نشان دادن عملکرد آن ها دارد. ۷ رنگ متنوع آن می تواند شما را مجذوب خود کند و هنگام تحویل همراه با روان کننده Inox MX، میله های پینگر نرم، سفت و معمولی و لوازم دیگر به شما داده می شود. دو Bumper کار شده در دو طرف آن باعث می شود هنگامی که آن را روی میز می گذارید لرزش کمی داشته باشد و دستگاه نیز خنک شود.

Benjamin Laukis عضوی از تیم INKJECTA، که در ملبورن استرالیا استودیو The Black Mark را دارد و در سبک واقع گرایی نقاشی مشغول به فعالیت است از این روتاری استفاده می کند. که می توانید برای آشنایی بیشتر با او و کارهایش با کلیک بر روی نام او به صفحه اینستاگرامش بروید.

نکته مهم:

اما از آنجایی که این دستگاه در ایران نمایندگی فروش ندارد، بسیاری از افراد سعی ر این داشته اند تا تقلبی این دستگاه راوارد بازار کنند. متاسفانه برخی نیز این دستگاه های تقلبی را خریده اند.

چرا مرکز سرویس ایران؟

دستگاه های تاتو روتاری اینکجکتا علاوه بر ویژگی های خاصی که دارند، بسیار حساس میباشند. با کوچکترین نواسانات برقی و یا با افتادن آن روی زمین باعث خرابی و از کار افتادن دستگاه میشود.

  نمایندگی تعمیرات دستگاه تاتو پی ام (PM)

تکنسین های ما در مرکز سرویس ایران، این توانایی را دارند تا انواع مدل های مختلف دستگاه تاتو اینکجکتا را عیب یابی کنند. سپس مشکلات آن را تعمیر کنند. شما میتوانید با خیالی آسوده تعمیر دستگاه تاتو اینکجکتا خود را به ما بسپارید. ما در این مرکز از تکنسین ها و تعمیرکار های حرفه ای و آموزش دیده کمک میگیریم. تا بتوانیم بهترین خدمات را به شما مشتریان عزیز ارایه دهیم. لطفا جهت دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

ما در این مرکز با بهترین و پیشرفه ترین ابزار آلات و دانش به روز سعی در برآوردن نیاز های مشتریان داریم. مرکز سرویس ایران نمایندگی انحصاری تعمیرات محصولات صوتی و تصویری و الکتریکی در ایران با بیش از 15 سال سابقه میباشد.