تعمیر دستگاه تاتو روتاری: کمپانی شاین اختراع کننده سیستم سوزن های کارتریجی در دنیا است. این کمپانی از سال 2007 در شهر برلین شروع به کار کرده و در حال حاضر یکی از موفق ترین برند های صنعت تتو محسوب می شود.

دستگاه تاتو روتاری چیست ؟

این دستگاه به گونه‌ای ساخته شده است که به وسیله میله‌ای که بر روی آن طراحی شده است. سوزن به جلو و عقب رانده می‌شود و می‌توان به این طریق آن را تنظیم کرد.

با این دستگاه می‌توان به صورت دستی ورود و یا خروج سوزن از پوست را کنترل کرد. تاتو بدن و یا هر قسمت از بدن با این وسیله امکان‌پذیر است.

موتور این دستگاه تاتو نیرویی وارد می‌کند که در نتیجه باعث نفوذ سوزن به درون پوست می‌شود.

این دستگاه به گونه‌ای تنظیم شده است که نیرویی که موتور دستگاه به‌ وجود می‌آورد باعث می‌شود تا سوزن به درون پوست نفوذ کرده و بعد از وارد شدن رنگ تاتو به درون آن از پوست خارج شود.

دستگاه روتاری سول ترا :

دستگاه سول ترا با تکنولوژی جدید شاین که باعث ارتعاشات بسیار کم و کاهش تولید گرما و موتور بسیار قدرتمند در این دستگاه شده است. و مراحل انجام کار را بسیار سریع و با کمترین احساس درد انجام می دهد.

تجهیزات جانبی :

  • یک عدد کابل اتصال
  • یک عدد تبدیل کابل اتصال برای نصب بر روی ترانس های دیگر.
  • دفترچه راهنما به همراه جعبه.

توصیه مهم : بهترین و سازگارترین ترانس برای دستگاه های کمپانی شاین ترانس خود این کمپانی می باشد.

دقت فرمایید که این دستگاه به صورت جداگانه و بدون گریپ به فروش می رسد.

  نمایندگی تعمیرات دستگاه تاتو پی ام (PM)

چرا مرکز سرویس ایران؟

دستگاه های تاتو روتاری علاوه بر ویژگی های خاصی که دارند، بسیار حساس میباشند. با کوچکترین نواسانات برقی و یا با افتادن پن روی زمین باعث خرابی و از کار افتادن دستگاه میشود.

تکنسین های ما در مرکز سرویس ایران، این توانایی را دارند تا انواع مدل های مختلف دستگاه تاتو روتاری را عیب یابی کنند. سپس مشکلات آن را تعمیر کنند. شما میتوانید با خیالی آسوده تعمیر دستگاه تاتو خود را به ما بسپارید. ما در این مرکز از تکنسین ها و تعمیرکار های حرفه ای و آموزش دیده کمک میگیریم. تا بتوانیم بهترین خدمات را به شما مشتریان عزیز ارایه دهیم. لطفا جهت دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

ما در این مرکز با بهترین و پیشرفه ترین ابزار آلات و دانش به روز سعی در برآوردن نیاز های مشتریان داریم. مرکز سرویس ایران نمایندگی انحصاری تعمیرات محصولات صوتی و تصویری و الکتریکی در ایران با بیش از 15 سال سابقه میباشد.