نمایندگی تعمیرات تخصصی نت بوک ( NETBOOK )

نمایندگی تعمیرات تخصصی نت بوک (NETBOOK )در این مرکز به دست مجموعه‌ای متشکل از «کارشناسان زبده و مجرب» و «تجهیزاتی پیشرفته و سازگار» انجام می‌پذیرد. تلفیق این دو مجموعه منجر به تشکیل واحدی متخصص و کارامد در حوزه تعمیر نت بوک (NETBOOK ) گشته است که به اذعان بسیاری از همکاران یکی از معدود مراکز پیشرو در ارائه خدمات تخصصی و حرفه‌ای تعمیرنت بوک (NETBOOK )است.

نت بوک چیست ؟

NetBook ) یک لپ تاپ ( Laptop ) کوچک، سبک، ارزان و قابل حمل است.نت بوک ها بیشتر برای وب گردی، چک کردن ایمیل ها و اجرای برنامه های معمولی ( مانند ویرایش متون یا گوش دادن به موسیقی ) استفاده می‌شود.(نمایندگی تعمیرات تخصصی نت بوک) قدرت پردازش نت بوک کمتر از آن است که بتوان بازی های ویدیویی سنگین (‌مثل جی تی ای ۴ ( 4 GTA )  را روی آن بازی کرد یا سیستم عامل های زیاده خواه ( مثل ویندوز ویستا ( Microsoft Windows Vista ) ) را بر روی آن نصب کرد. .البته با گسترده شدن هرچه بیشتر برنامه‌های تحت وب ( پردازش در ابر ( Cloud Computing ) دیگر نیازی به داشتن سیستمی قدرتمند و البته سنگین و گران قیمت نیست.

در نمایندگی تعمیرات تخصصی نت بوک  مرکز سرویس ایران سعی بر آن شده تا با استفاده از بهترین متخصیصن در این زمینه بتوانیم در راستای رفاه حال شما بهترین خدمات ارائه شود.

  • استفاده از بهترین متخصص ها

  • تعمیرات تخصصی نت بوک ( NETBOOK )

  • ضمانت بعد از تعمیرات

<h3>کارشناسان نمایندگی تعمیرات نت بوک</h3>
کارشناسان نمایندگی تعمیرات تخصصی نت بوک به دلیل تفکیک و بررسی انواع بی‌شماری از نوت بوک های با برند های متفاوت، موفق به تدوین راهکارهایی جهت عیب‌یابی صحیح و رفع تمامی عیوب سخت‌افزاری و نرم‌افزاری این محصول گشته‌اند. حضور کارشناسان مجرب و کاردان در این مجموعه سبب گشته تا شما هموطنان گرامی با یک بار مراجعه به این مرکز، بتوانید هرگونه عیب و نقص موجود در نوت بوک  تعمیر و رفع نمایید و از مراجعه به دیگر مراکز بی‌نیاز گردید.

مدیریت مرکز تعمیرات تخصصی نت بوک ( NETBOOK )به دلیل اطمینان از تبحر و دانش کادر فنی خویش، تمامی خدمات ارائه شده در این مرکز را ضمانت و گارانتی نموده است.

عیب‌یابی کامل و آنالیز تخصصی جزء به جزء قطعات اصلی و جانبی تعمیرات تخصصی نت بوک ( NETBOOK )، تهیه گزارش فنی از وضعیت دستگاه‌های معیوب، انجام سرویس‌های جامع و تعمیرات NETBOOK، از جمله خدماتی است که می‌توان با حضور در مرکز تعمیر تعمیر نت بوک ( NETBOOK )، در سریعترین زمان و با بالاترین کیفیت از آن‌ها بهره‌مند گشت.
به روز رسانی تجهیزات و ابزارآلات مرکز  تعمیرات تخصصی نت بوک ( NETBOOK )، همگام با ورود و معرفی هر یک از سری‌های جدید نوت بوک ( NETBOOK ) به بازارهای جهانی، انجام می پذیرد.

از همین روست که کارشناسان این مرکز قادر به رفع پیچیده‌ترین اشکالات نرم‌افزاری و سخت‌افزاری نوت بوک ها هستند. به بیانی دیگر بهره‌مندی این مرکز از پیشرفته‌ترین ابزارآلات تعمیر سبب گشته تا کارشناسان حاضر، در پیاده‌سازی راهکارها و استراتژی‌های تعمیر توانمندتر گشته و درصد موفقیت عملیات تعمیر را به بالاترین میزان ممکن برسانند.

توجه و تأکید ویژه بر به‌روز رسانی امکانات و تجهیزات این مرکز از آن روست که تعمیر نت بوک با توجه به ساختار ویژه و منحصربه‌فرد این محصول، نیازمند تجهیزات خاصی است که می‌بایست سازگاری و تناسب لازم با پیکربندی این دستگاه را داشته باشند.

عدم توجه به تفاوت‌های ساختاری و سیستمی این محصول و تطبیق ابزارآلات به کارگرفته شده با آن در حین تعمیر سبب می‌گردد تا عیب‌یابی کارشناسی و صحیحی انجام نپذیرد و به تبع آن اقدامات صورت گرفته جهت تعمیر نت بوک نتیجه مطلوبی در پی نداشته باشد.